TBK 2018 1. ringkiri
TBK 2018 2. ringkiri
TBK 2018 kava
TBK 2018 registreerumisvorm

Head teoreetilise bioloogia huvilised

44. teoreetilise bioloogia kevadkool toimub 27.-29. aprill, Kose vallas, Harmi külas. Eesti Looduseuurijate Seltsi teoreetilise bioloogia sektsiooni poolt korraldatava aastakonverentsi lahkeks võõrustajaks on seekord Uue-Harmi mõisas asuv Harmi õpipaik (https://www.harmi.ee/).

Nii nagu eelmistel aastatelgi saab kevadkoolis osaleja lisaks uutele ja põnevatele teadmistele kosutada oma vaimu looduses või hoopiski saunamõnusid nautides! Ja värsket Schola Biotheoretica artiklikogumikku lugedes. Nagu tavaliselt toob ja viib kevadkooli buss, seda nii Tallinnast kui ka Tartust.

Sel kevadel arutame õkosüsteemsuse teemadel, nii teoreetiliste kui ka rakendusliku külje pealt, nii mineviku kui tuleviku võtmes. Esinejateks on Kaupo Vipp, Aveliina Helm, Üllas Erlich, Oive Tinn, Jaan Pärn, Triin Reitalu jpt.

Registreerimine (http://www.elus.ee/tbk/?do=reg) on avatud, täpsem ajakava ja muud korralduslikud asjaolud tehakse teatavaks lähinädalatel.

Kohtumiseni Harmil,
44. teoreetilise bioloogia kevadkooli korraldajad.

Teoreetilise bioloogia kevadkool toimub EMÜ ASTRA projekti "Väärtusahelapõhine biomajandus" ja TÜ ASTRA projekti "Per Aspera" toel.